Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5418
Stary 08.12.2009, 09:53
no i jednak to WSH weszło bardzo ładnie To był dobry poniedziałek, a byłby jeszcze lepszy gdyby San Antonio rzuciło 5 punktów mniej.


Co na dziś?


Ja później coś z niższej ligi angielskiej wrzucę, bo widzę, że sporo się dzieje


Dobra, poszło z mojej strony na Leicester i WBA.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 08.12.2009 o godz. 12:50.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując