no i jednak to WSH weszło bardzo ładnie

To był dobry poniedziałek, a byłby jeszcze lepszy gdyby San Antonio rzuciło 5 punktów mniej.
Co na dziś?
Ja później coś z niższej ligi angielskiej wrzucę, bo widzę, że sporo się dzieje
Dobra, poszło z mojej strony na Leicester i WBA.