Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3668
Stary 08.12.2009, 08:51
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Filipiak jest bardziej oderwany od rzeczywistości niż kibice Cracovii lol Chce atakować Ligę mistrzów z piłkarskimi odpadami Matusiakiem i Golińskim i pseudo obiecującymi Klichami i Sachami. Matusiak jest znany z tego, że w całej karierze sportowej zagrał pół sezonu na wysokim poziomie, a Goliński to chyba jest znany z tego, że jest znany. Ta agresywna polityka transferowa w tym roku może być zabawna. Zważywszy, że napalili się na Szczota, który jest za słaby na ekstraklasę. Do tego obrazu rozpaczy (Cracovii) brakuje jeszcze Zachorskiego :d

Druga rzecz. Profesor w wywiadzie mówi, że Mają 40 mln zł na Cracovie, TSV i inne imprezy. Z tym to im się będzie ciężko załapać do górnej części tabeli. Filipiak, chyba zapomniał, że nie tylko Cracovii buduje się stadion, i nie tylko Cracovia ma ambicje. Jest jeszcze Legia, Lech i oczywiście Wisła, czyli poziom narazie nie osiągalny dla Pasów. Na horyzoncie pojawia się już Śląsk i Lechia. Prędzej tam spodziewałbym się piłki na wyoskim poziomie, niż na Cracovii.
Tak to jest pozwolić strzelić sobie głupią bramkę...Facetowi sie odpaliło zielonę światło i zamiast do psychoterapeuty poszedł do Wyborczej

Nie odmawiam mu sukcesów w biznesie, ale to nie to samo. Poza tym Lenczyk też osiągał sukcesy w Belchatowie , by nagle wszystko sie odmieniło i coraz gorsze wyniki zluzowały imć Oresta ze stołka. Także odrobinę valium nie zaszkodzi profesorowi.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 08.12.2009 o godz. 08:53.
Odpowiedz cytując