Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16852
Stary 08.12.2009, 08:34
Z drugiej strony Pawełek zaczął bronić dobrze. I jest pytanie czy jest sens płacić bramkarzowi któremu też się zdarzają kiksy taką kasę.

Nie chcę zachwalić ale jeżeli Pawełek utrzyma taką dyspozycję to jednak trzeba szukać młodego bramkarza i rozwijać śladem Legii gdzie taki system się sprawdza.
Odpowiedz cytując