|
Z drugiej strony Pawełek zaczął bronić dobrze. I jest pytanie czy jest sens płacić bramkarzowi któremu też się zdarzają kiksy taką kasę.
Nie chcę zachwalić ale jeżeli Pawełek utrzyma taką dyspozycję to jednak trzeba szukać młodego bramkarza i rozwijać śladem Legii gdzie taki system się sprawdza.
|