Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16851
Stary 08.12.2009, 08:31
W Dzienniki Polskim piszą, że Moretto chce od Wisły 130 tys euro rocznie, ale to transferu raczej nie dojdzie mówi menadzer zawodnika bo to za duża kwota dla Wisły... to pozamiatane...
Odpowiedz cytując