AgresywnyChomik napisał(a):

Wymienianie w jednym zdaniu Ligi Mistrzow i Wisly Krakow jest jakims nieporozumieniem... , takim samym jak dawanie kolejnejnych szans Skorzy...
Prosta pilka jesli Niedzielan (moze Skorzofile przejrza na oczy skoro niektorzy juz Levadie zaczynaja traktowac jako sukces !!!) czesto byl za slaby na lawke rezerwowych Wisly a w Ruchu jest byc moze najlepszym napastnikiem w naszej lidze to nikt mi nie wmowi ze to wszystko to wina Niedzielana jak dla mnie to wina "trenera" ktory jest przesadnie przywiazany do nazwisk i nie potrafi chocby w malym stopniu zmodyfikowac taktyki druzyny. Jestem pewien ze podobnie sytuacja mialby sie z Jirsakiem, Lobodzinskim czy bezbarwnym w Wisle Kirmem kazdy z nich u trenera majacego wzgledne pojecie o pilce bylby w czolowce najlepszych zawodnikow w naszej lidze.
|
No to masz prostą piłkę odemnie
Mamy tego beznadziejnego Skorże, gramy beznadziejnie, itp itd ale jakoś bijemy tą całą resztę genialnych strategów ligi idących na majstra, którzy są mistrzem polski od x lat itd.
Wiem wiem mamy najlepszą kadrę, co by pewnie twoja babcia poprowadziła ale jak pamiętam że gdy odszedł Kasperczak i to był królujący tekst na forum to Liczka udowadniał że tak wcale być nie musi.
A to że Niedzielan gra dobrze to znaczy że ma miejsce żeby się rozpędzić dostać piłkę na dobieg i strzelić, jak by Skorża ustawiał gre rywali to pewnei wszyscy by nam zostawiali miejsce na takie biegi ale tak niestety nie jest.