Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16848
Stary 07.12.2009, 23:41
Jeśli Pazdan ma przyjść jako zapchajdziura do obrony, który nie będzie chciał bardzo wysokiego kontraktu to ok ... W sumie myślę, że lepiej gra na def. pomocniku niż na środku, ale podobnie jak Diaz w awaryjnej sytuacji na tej obronie zagrać. Moim zdaniem może go ściągnąć jako zastępstwo dla Cantoro, a do środek obrony i tak wypada kogoś ściągnąć. Patrząc na niego muszę powiedzieć, że musi nabyć trochę masy mięśniowej, ale komu się tam chce ...
Odpowiedz cytując