Uran235 napisał(a):

|
Z trójki Marcelo, Diaz, Głowacki każdy może dostać ofertę transferową w przeciągu najbliższego półrocza( tj. najbliższych dwóch okienek).
|
taaaa Głowacki dostanie poważną ofertę transferową... no way
Marcelo pewnie dostanie, albo jak znów nie pójdzie w pucharach, to sam będzie chciał odejść
Ile Diaz zagrał spotkań na środku? Nie zaliczałbym go do środkowych obrońców...