Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3666
Stary 07.12.2009, 23:26
Robbinsony jakieś, matody.Psia mać. Nasz selekcjoner wszytko na nos, jak 3/4 trenerów w Polsce, więc niech się ten Robinson nie mądrzy,bo zaraz go Piechniczek upomni. A on jak wiemy na MŚ coś zdobył i to bez żadnych wynalazków jakie Robinson stosuje. Niech sobie takich Robinsonów zatrudniają w Angli,Hiszpani, Grecji,Niemczech, Belgi, Turcji,Francji,Włoszech,Albani,Lichtensteinach, ale nie u nas gdzie my wiemy co to prawdziwy futbol i jak z nosem do niego podejść.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując