Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3939
Stary 07.12.2009, 23:08
spartan napisał(a):Wyświetl post
A później odejdzie jak Franek albo Uche i przez forum przeleje się lawina łez, jak to nas wystawił.....Obym się mylił.
Nie o Marcelo zresztą mi chodzi, a o zasadę aby nie robić z piłkarzy idoli i wiślaków z krwi i kości. Na to jest czas po zakończeniu przez nich kariery. Miło jest gdy pocałują herb (a jeszcze milej gdy Białą Gwiazdę), fajnie jest, gdy krzykną Wisła ! - na wrogim terenie, a najmilej i najlepiej gdy zap..ają na całej szerokości i długości boiska. Tylko to nie jest ich wspaniały gest a zasrany obowiązek dopóki tu grają. I lepiej o tym pamiętać, wtedy wszyscy oszczędzimy sobie rozczarowań.



Ja nie gloryfikuje Marcelo,tylko zwracam uwage na jego zachowanie.

Odbiega od innych i tyle,bo rownie dobrze po meczu moglby od razu isc do szatni,zamiast cos krzyczec albo po golu podrapać sie w tylek zamiast pocalowac herb.

dzis pilkarz to najemnik ,ale tez warto podkreslic ze nie kazdy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując