Wyświetl pojedynczy post
WLD-SZRW
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4291
Stary 07.12.2009, 22:10
WLD-SZRW napisał(a):Wyświetl post
a moze tak w druga strone , co wy na takie propozycje :

1.Anderson Luis de Souza
2.Rivaldo Vitor Borba Ferreira
3.Raúl González Blanco

Mozna obejrzec na YT jak wymiataja , mysle ze spokojnie sa w zasiegu naszego portfela i stanowili by jakas tam konkurencje?
co wy na takie 3 transferki w zblizajacym sie okienku.

Aha . i Pawełek do Podbeskidzia slyszałem .
No faktycznie ta trojka graczy wydaje sie byc interesująca
Odpowiedz cytując