To w czas z tymi badaniami

Nie trzeba byc naukowcem, żeby zobaczyć ze jak nasi przebiegnal kilka razy w te i we w te to coś zaczyna siadać .
Co do filipiaka jak wyłoży jakąś kasę kupi 3-4 zawodników to może i coś zdziałają w walce o 4-3 miejsce - bo w naszej kartoflanej wystarczy byc najlepszym wsrod najslabszych...