Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3846
Stary 07.12.2009, 21:19
morgenes napisał(a):Wyświetl post
No tak, ale czy my zawsze musimy zadowalać się minimalizmem?

Ale o jakim minimalizmie mowa?

Mam się w****iać i pisać o jakimś minimalizmie bo wygraliśmy ze słabą Odrą i zdobyliśmy MP?
Tak się złożyło że gramy w tej Polskiej lidze z Odrami, Piastami czy Poloniami.
I rok w rok walczymy o to beznadziejne MP w tej jakże marnej lidze.

Nie gramy w Angielskiej czy Hiszpańskiej. Nie gramy z Barceloną czy Chelsea.

Więc jest na to jeden sposób - wycofać się z rozgrywek bo my Wisła nie zamierzamy brać udziału w tej komedii pt. Polska liga i zadowalać się zwycięstwami z Odrą.

A po przegranych derbach czy remisie z Legią najlepiej rozwiązać klub.
Chodzić ze spuszczonymi głowami i oddać poprzednie zwycięstwa walkowerem. Nie ma sensu dalej grać.

To nie jest żaden minimalizm tylko naturalna radość. Bo chcąc nie chcąc nie da się zamienić kogoś z dołu Polskiej ligi na kogoś z lig Angielskich itd..

Tak samo musimy się pogodzić z tym że gramy o Mistrzostwo Polski. Nie Francji czy Niemiec.

A żeby cokolwiek ugrać w Lidze Mistrzów siłą rzeczy musimy psioczyć po każdym meczu o minimalizmie i sięgnąć po to beznadziejne w jakże chujowej lidze Mistrzostwo Polski.
Choć z drugiej strony po **** je zdobywać skoro powtórzy się druga Levadia.
Nie zamierzam być pośmiewiskiem dla Romka i Władysławy z czaterii peel.
Lepiej dać pole manewru Legii czy Poznaniakom. Oni to MP i kompromitację z Levadią wezmą z pocałowaniem ręki.
Ostatnio edytowane przez element : 07.12.2009 o godz. 21:30.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..