Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5990
Stary 07.12.2009, 21:09
No nie byłbym taki spokojny o tą murawę i wiele innych spraw. Tutaj zacytuję wypowiedź urzedników miejskich w sprawie murawy, którą to wypowiedzią urzędnicy najwyraźniej wprowadzili raczej w błąd tak kibiców, jak i Radnych w trakcie dyskusji stadionowej, podczas głosowania na sesji RM dofinansowania stadionu Wisły :

Cytat:
Dyrektor Niedziałkowska dodała też, że nie ma problemu wykonania murawy. „Ten element stadionu zrealizowany będzie w ramach kontraktu z firmą Polimex-Mostostal SA
http://www.krakow.pl/komunikaty/?MOD...ow&kom_id=9998

Bo biorąc pod uwagę wypowiedź przestawiciela wykonawcy stadionu Tomasza Lisickiego z Polimexu Mostostal :

Cytat:
inwestor musi sobie rozstrzygnąć sprawę sieci zewnętrznych stadionu oraz płyte murawy, bo to na dzień dzisiejszy nie jest objęte naszym zleceniem
http://ww6.tvp.pl/8944,20091206947014.strona

wyraźnie widać sprzeczność w wypowiedziach inwestora i wykonawcy.

Obawiam się, że Majchrowski albo kłamie albo nie wie co podpisywał z wykonawcą stadionu. Próby wrzucenia na barki wykonawcy wymiany murawy w ramach zamiany prac za inne wykończenie powierzchni przed trybunami D i E ze względu na brak parkingów, w kontekście ostatnich wypowiedzi przedstawiciela Polimexu w TVP Kraków, raczej nie mają nic wspólnego z rzeczywistością lub skończyły się niepowodzeniem.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując