Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16845
Stary 07.12.2009, 21:07
Sadlok, Glik, a my oczywiscie musimy brac najgorszego :/
Zle czasy nastaly ze mistrz Polski nie wybiera najlepszych tylko siega po odpady z 2 ligi :/
Odpowiedz cytuj±c