Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
zloty1906
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
5989
07.12.2009, 20:43
Odnośnie murawy to nie mamy się czego obawiać ( post PiotrG )
http://www.skyscrapercity.com/showth...41189&page=463
zloty1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zloty1906
Znajdź inne posty napisane przez zloty1906