Wojtas napisał(a):

Kompromitacja z Cracovią to byla taka "klamra" ktora otworzyla sie po odstatnim gwiazdku w Tallinie.
Niewiem komu mozemy dziekowac ze liderujemy,chyba temu ze i Uran w Legii i Zielinski tez nie maja zadnych pomyslow ,albo wykonawcow.
Myslalem ze ten sezon grajac na wyjazdach to podium to bedzie max,teraz widze ze przy tak zenujacym poziomie ligi Skorzy uda sie obronic stanowisko ,bo zawdziecza to beznadziejnosci konkurencji.
|
A Ty wolałbyś żeby Wisła nie obroniła MP byleby znienawidzony Skorża "co to klamrę otworzył i zamknął w jednym sezonie" wyleciał z Wisły

Nawet za cenę sukcesów Wisły... byle wyleciał.....
To może mocniej dopinguj Legie... może Urban spełni twoje marzenia o wylaniu Skorży (a że przy okazji będzie mistrzem)... cóż ważne że Skorży nie będzie
morgenes napisał(a):

No tak, ale czy my zawsze musimy zadowalać się minimalizmem? Dlaczego do cholery nie możemy mieć trenera z prawdziwego zdarzenia i 28 osobową kadrę ambitnych, dobrych piłkarzy? Czy to na prawdę przerasta możliwości RN naszego klubu?
Pocieszanie się, że Urban i Zieliński są jeszcze gorsi, to jakaś porażka...
|
A tak schodząc na ziemię... jakieś przykłady z Polski gdzie taka arkadia jest z dobrym trenerem i 28 dobrymi kopaczami? (Nie z zagranicy)
Jak widać wielu w tym kraju próbuje i jakoś nikomu się nie udaje... nie zastanawia cie to?
Przecież my groszem nie śmierdzimy... no ale nie możemy być minimalistami.... tylko pytam się za co?