Wyświetl pojedynczy post
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3843
Stary 07.12.2009, 20:36
3rider napisał(a):Wyświetl post
Gadanie, ze ma slabych zawodnikow... A jakich ma "wielka" KSC Wolne zarty.
Czy ty masz 10 lat? Interesujesz się piłką od wczoraj? Czy sobie zwyczajnie żartujesz?
A jakich to 'wielkich' piłkarzy ma Mallorca, Numancia, Espanyol czy Osasuna że potrafiły wygrać z Barceloną?
Co to w ogóle za argument?
Skorża nie ma koncepcji bo przegrał kilka meczów? To wychodzi na to że Guardiola też koncepcji nie ma.
Porażki w przeciągu całego sezonu się zwyczajnie zdarzają. Shit happens.
Swoją drogą to dziwne że zespół trenera bez koncepcji z bilansem 12-1-3 lideruje w tabeli mając 5 pkt przewagi nad Legią... I zespół tego samego trenera bez koncepcji strzela najwięcej (30) bramek w lidze.

Porażka z Levadią była ogromną klęską Skorży, to fakt. Ale niektórym chyba ten jeden dwumecz odebrał całkowicie zdolność realnej oceny sytuacji. Bo jeżeli liderowanie i pewne zmierzanie po mistrzostwo jest gorsze od sezonu 06/07 gdy remisowaliśmy wszystkie mecze, a w meczu z 'byle' BOTem byliśmy zmuszeni grać obronę częstochowy przez 90 minut, mając nie gorszy potencjał kadrowy niż dzisiaj to wprost brak mi słów...
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"