Pamietacie sprawe przejscia do nas piłkarza brazylijskiego która nazywał sie David Braz de Oliveira Filho?
szkoda że nie doszedł do skutku bo teraz chłopak zdobył Mistrzostwo Brazyli razem z Flamengo strzelajać nawet jedna z bramek w ostatnim meczu Gremio który zadecydował o mistrzostwie Brazyli
