e za 400-500tys złotych to jeszcze można brać...(chociaż przez przypadek napisało mi się 400-500zł)
myślę że Pazdan to poziom Badndrowskiego mniej więcej- za tego drugiego Lech słono przepłacił moim zdaniem
skoro oni mogli za takie drewno dać bodajże 300tys Euro to czemu my nie mielibyśmy dać 300-500tys złotych. Jak więcej to nie jest żaden interes.