Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16838
Stary 07.12.2009, 20:19
e za 400-500tys złotych to jeszcze można brać...(chociaż przez przypadek napisało mi się 400-500zł)

myślę że Pazdan to poziom Badndrowskiego mniej więcej- za tego drugiego Lech słono przepłacił moim zdaniem
skoro oni mogli za takie drewno dać bodajże 300tys Euro to czemu my nie mielibyśmy dać 300-500tys złotych. Jak więcej to nie jest żaden interes.
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 07.12.2009 o godz. 20:23.
Odpowiedz cytując