|
Ok, są na sprzedaż.
Ale za ile?
Dla mnie liczy się obecna sytuacja - Pazdan to zawodnik z drugiej ligi i to z zespołu, który nie zachwyca w tych rozgrywkach. W dodatku to tylko defensywny pomocnik, nie napastnik.
Jeśli Górnik chce go oddać za półdarmo, licząc na obniżkę kosztów (pensja zawodnika) - można spróbować. Pod warunkiem, że trener coś w nim widzi.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|