Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16836
Stary 07.12.2009, 20:11
Ok, są na sprzedaż.

Ale za ile?

Dla mnie liczy się obecna sytuacja - Pazdan to zawodnik z drugiej ligi i to z zespołu, który nie zachwyca w tych rozgrywkach. W dodatku to tylko defensywny pomocnik, nie napastnik.

Jeśli Górnik chce go oddać za półdarmo, licząc na obniżkę kosztów (pensja zawodnika) - można spróbować. Pod warunkiem, że trener coś w nim widzi.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując