Wyświetl pojedynczy post
1986
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12816
Stary 07.12.2009, 19:53
Zola napisał(a):Wyświetl post
Jak policja złapie na radar, to da sie ich "zrobic" tylko na mandat, bez pkt karnych?

Nie da się. Dostajesz punkty karne.

p.s możesz powiedzieć że Ty nieprowadziłeś, tylko że musisz oczywiście wskazać kto w tym czasie uzytkowal auto i ta osoba dostanie mandat.
STOŁECZNE KRÓLEWSKIE MIASTO KRAKÓW


TYLKO WISŁA
Anty Jude
Odpowiedz cytując