Zola napisał(a):

|
Jak policja złapie na radar, to da sie ich "zrobic" tylko na mandat, bez pkt karnych?
|
Nie da się. Dostajesz punkty karne.
p.s możesz powiedzieć że Ty nieprowadziłeś, tylko że musisz oczywiście wskazać kto w tym czasie uzytkowal auto i ta osoba dostanie mandat.