Markus napisał(a):

|
Czyżby tacy byli tylko w Polsce i czyżbyśmy tylko tu mogli szukać?
|
Najpierw trzeba mieć kogoś kto będzie ich szukał. Teoretycznie mamy takich dwóch.Jak będzie w praktyce i co z tego wyniknie to się okaże....
Nie zmienia to faktu ,że rodzimy rynek jest przynajmniej teoretycznie łatwiej przeszukiwać.