Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16829
Stary 07.12.2009, 19:50
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dal Skorży klasowymi zawodnikami byli też Łobodziński i Jop, poza tym wspominał ostatnio o Grzelaku
Tak tylko my piszemy o testach... Sam pewnie sie podniecales jak Łobodzinski przychodzil wiec teraz nie pokazuj swoich madrosci. Nikt przeciez nie przwidzi pewnych rzeczy. Łobodzinski gdy przychodził do Wisły był u szczytu formu i nikt nie mogł przewidziec ze zaraz po podpisaniu kontraktu tak obnizy loty.
A Jop... Jop to był bardziej wziety dla zasady.. bo chyba nikt nie wyobrazal sobie grania przez cały sezon dwoma srodkowymi obroncami. Skorża nie miał wyboru. Był jezcze Braz do wziecia ale trzeba by było za niego pewnie sporo placic.

Tak wiec ja jetem spokojny o te testy.. tak jak juz pisalem..jak dla mnie to sa testy jak kazde inne. Czyli przyszedł, odbyl i poszedl.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując