Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16825
Stary 07.12.2009, 19:41
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
Tak ale trzeba powiedzieć, że Skorża każdy szrot odrzuca.

Ilu zawodników przeszło przez testy Skorży ? Ja sobie przypominam trzech: Singlar, Diaz i Dudu(z dużą pomocą Bednarza podpisał kontrakt na rok). Więc jestem spokojny o Pazdana. Jak podpiszę to wierzę, że się nadaję.
Dla Skorży klasowymi zawodnikami byli też Łobodziński i Jop, poza tym wspominał ostatnio o Grzelaku
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.12.2009 o godz. 19:59.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując