-Goral- napisał(a):

Tak ale trzeba powiedzieć, że Skorża każdy szrot odrzuca.
Ilu zawodników przeszło przez testy Skorży ? Ja sobie przypominam trzech: Singlar, Diaz i Dudu(z dużą pomocą Bednarza podpisał kontrakt na rok). Więc jestem spokojny o Pazdana. Jak podpiszę to wierzę, że się nadaję.
|
Dla Skorży klasowymi zawodnikami byli też Łobodziński i Jop, poza tym wspominał ostatnio o Grzelaku
