Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16823
Stary 07.12.2009, 19:40
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
Ja nie moge zrozumieć dlaczego co niektórzy sa tak oburzeni tymi testowanymi. Przecież nie od dzis Wisła testuje całe zastępy ogórków, to nie jest tak że teraz Skorża został głownym decydentem w sprawie transferów i od razu sciaga dziadostwo do klubu- a niektórzy staraja się mu przypiąc taka łatke.

Za Kasperczaka testowaliśmy dziadostwo
Za Liczke testowaliśmy dziadostwo
Za Engela testowalismy dziadostwo
Za Petrescu,Okuke,Nawałke,Skorże i Bednarza tez testowalismy dziadostwo
I jeszcze przez kolejnych 50 trenerów bedziemy testowac dziadostwo

I zaznaczam ze to sa tylko i wyłacznie testy wiec nie ma co się jarac czy tez w****iac bo poprostu szkoda ciśnienia. Za dwa dni testowani sobie pojada i wszyscy o nich zapomnimy.. pozostanie tylko jeden wielki syf tu na forum w tym temacie.
Tak ale trzeba powiedzieć, że Skorża każdy szrot odrzuca.

Ilu zawodników przeszło przez testy Skorży ? Ja sobie przypominam trzech: Singlar, Diaz i Dudu(z dużą pomocą Bednarza podpisał kontrakt na rok). Więc jestem spokojny o Pazdana. Jak podpiszę to wierzę, że się nadaję.
Odpowiedz cytując