grzesiek632 napisał(a):

Ja nie moge zrozumieć dlaczego co niektórzy sa tak oburzeni tymi testowanymi. Przecież nie od dzis Wisła testuje całe zastępy ogórków, to nie jest tak że teraz Skorża został głownym decydentem w sprawie transferów i od razu sciaga dziadostwo do klubu- a niektórzy staraja się mu przypiąc taka łatke.
Za Kasperczaka testowaliśmy dziadostwo
Za Liczke testowaliśmy dziadostwo
Za Engela testowalismy dziadostwo
Za Petrescu,Okuke,Nawałke,Skorże i Bednarza tez testowalismy dziadostwo
I jeszcze przez kolejnych 50 trenerów bedziemy testowac dziadostwo
I zaznaczam ze to sa tylko i wyłacznie testy wiec nie ma co się jarac czy tez w****iac bo poprostu szkoda ciśnienia. Za dwa dni testowani sobie pojada i wszyscy o nich zapomnimy.. pozostanie tylko jeden wielki syf tu na forum w tym temacie.
|
Tak ale trzeba powiedzieć, że Skorża każdy szrot odrzuca.
Ilu zawodników przeszło przez testy Skorży ? Ja sobie przypominam trzech: Singlar, Diaz i Dudu(z dużą pomocą Bednarza podpisał kontrakt na rok). Więc jestem spokojny o Pazdana. Jak podpiszę to wierzę, że się nadaję.