Sopranos - wrócę jeszcze tylko do tematu "reprezentacyjności" Pazdana, bo to jedyny aspekt tego transferu, który wywołuję u mnie uśmiech. Dlaczego Wisła ma płacić za to, że nasz eks-selekcjoner wypisywał powołania na Euro w holenderskim koffi szopie?
Jeżeli to dla Ciebie jest atut, to my nie mamy o czym gadać.
I jeszcze to - "pokaż mi lepszego zagranicznego zawodnika za darmo". A co to ja, oglądam drugą Bundesligę czy co? Na bank są jacyś doświadczeni stoperzy za niewielkie pieniądze, być może nawet kilku z kończącymi się kontraktami. Ja wiem - żaden pewnie nie grał na Euro, ale to raczej ich jedyna słabość w odniesieniu do Pazdana
Gdyby się okazało, że rezygnujemy z Clebera dla Pazdana...
A co do sprowadzonych przez Skorżę zawodników - Jop do nich należy i też przeszedł testy. Pewnie Maciuś pomyślał, że jest jeszcze na kacu i dlatego tak "biega".