Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
16821
07.12.2009, 19:36
Pazdan to zapewne pomysl na poszerzenei kadry ,bo Glowacki z Marcelo i tak sa nie do ruszenia , wiec on bedzie rezerwowym , zapewne mysla o nim tez w kontekscie odejscia Cantoro ,bo Pazdan jak defensywny pomocnik tez gral
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82