|
Ja nie moge zrozumieć dlaczego co niektórzy sa tak oburzeni tymi testowanymi. Przecież nie od dzis Wisła testuje całe zastępy ogórków, to nie jest tak że teraz Skorża został głownym decydentem w sprawie transferów i od razu sciaga dziadostwo do klubu- a niektórzy staraja się mu przypiąc taka łatke.
Za Kasperczaka testowaliśmy dziadostwo
Za Liczke testowaliśmy dziadostwo
Za Engela testowalismy dziadostwo
Za Petrescu,Okuke,Nawałke,Skorże i Bednarza tez testowalismy dziadostwo
I jeszcze przez kolejnych 50 trenerów bedziemy testowac dziadostwo
I zaznaczam ze to sa tylko i wyłacznie testy wiec nie ma co się jarac czy tez w****iac bo poprostu szkoda ciśnienia. Za dwa dni testowani sobie pojada i wszyscy o nich zapomnimy.. pozostanie tylko jeden wielki syf tu na forum w tym temacie.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|