Wyświetl pojedynczy post
ArturTS
Junior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Switzerland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16818
Stary 07.12.2009, 19:22
Z tego co czytam wypada zapytać 'Oglądaliście mecze górnika w tym sezonie?' Jeżeli tak to na pewno około 1/4 z wypowiadających się tutaj. To że jedna osoba widziała go w akcji i go skreśla, to nie znaczy że pozostałe 3/4 ma udawać pozerów którzy muszą się dopasować do wypowiedzi... Skorża ma uznanie w moich oczach bo stara się zrobić coś z Wisły, ma utrudnione zadanie bo ma podwójną pracę do wykonania, a jedno z drugim nie idzie w parze... Zastanówcie się, kogo w takim razie ściągnąć? Wiadomo że część z was myśli że Cleber dojdzie i spoko a teraz pytanie, ściągnie go Skorża i ile pogra u nas? Zapewne kondycyjnie będzie tak samo niedoścignięty jak będzie miał 40 lat... Zastanówcie się. Jak dla mnie Pazdan jest dobrą opcją, wierzę że Skorża wie co robi. W końcu są to testy, a nie już 'końcowe ustalanie warunków kontraktu'. Nie bierze w ciemno zawodników, najpierw chce go sprawdzić. Sami narzekacie że Jop biega jak drewno, to co Kowalki jest taki supcio? Bo gra w Piaście i jest international level? Bezsensowne...
PS. Tak wołacie o pomstę do nieba o to żeby wreszcie młodzi zawodnicy grali w Wiśle. I CO? I jak jest DWOCH ZAWODNIKÓW pojawia sie POLSKI ZAWODNIK wsrod nich TO JEST WIELKIE HALO... A skąd wiecie jacy są nasi zawodnicy z młodej ekstraklasy, oglądacie wszystkie mecze? Może Skorża ma inny punkt widzenia, może widzi na co ich stać i grają podobnie jak Ćwielong( z całym szacunkiem ale Wisła to nie zespół dla niego).
Odpowiedz cytując