Z Pazdanem w skladzie to my mozemy sobie ogrywac Bytovie czi inne Hetmany ,ale po co

?
Mamy budowac silna druzyne ktora ma cos soba reprezentowac.Niedawno czytam ze ma wrocic Kowal -mysle no to super bedzie Glowacki,Marcelo i Kowalski.Teraz nagle czytam ze testuja Pazdana -ktory jak Jop zostal wykreowany na dobrego obronce
Bez sensu ,bo obieramy błędna droge rozwoju.Polscy pilkarze sa w 90% przereklamowani i nie warci nawet polowy tego co soba prezentują
Zamiast bawic sie w jakies smiesznne testy Pazdana czekamy na efekty poszukiwan naszych skautow ,bo za drugiego takiego Marcelo czy Alvareza oddal bym te wszytkie Jopy,Cwilelongi i Lobodzinskie i nawet doplacil.