Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16817
Stary 07.12.2009, 19:21
Z Pazdanem w skladzie to my mozemy sobie ogrywac Bytovie czi inne Hetmany ,ale po co?

Mamy budowac silna druzyne ktora ma cos soba reprezentowac.Niedawno czytam ze ma wrocic Kowal -mysle no to super bedzie Glowacki,Marcelo i Kowalski.Teraz nagle czytam ze testuja Pazdana -ktory jak Jop zostal wykreowany na dobrego obronce

Bez sensu ,bo obieramy błędna droge rozwoju.Polscy pilkarze sa w 90% przereklamowani i nie warci nawet polowy tego co soba prezentują

Zamiast bawic sie w jakies smiesznne testy Pazdana czekamy na efekty poszukiwan naszych skautow ,bo za drugiego takiego Marcelo czy Alvareza oddal bym te wszytkie Jopy,Cwilelongi i Lobodzinskie i nawet doplacil.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 07.12.2009 o godz. 19:24.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując