|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline
|
|
tommiyacht napisał(a): 
to ja mam pytanie , kto jest obecnie, wobec zblizającego sie okienka, najgorętszym towarem eksportowym we Wisle bo mi sie wydaje że jest to Marcelo, i pojawienie sie Pazdana na treningu w.g. mnie moze miec cos z tym wspolnego. pozdrawiam
|
nie,Jop odchodzi 
|
|