Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16816
Stary 07.12.2009, 19:20
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
to ja mam pytanie , kto jest obecnie, wobec zblizającego sie okienka, najgorętszym towarem eksportowym we Wisle bo mi sie wydaje że jest to Marcelo, i pojawienie sie Pazdana na treningu w.g. mnie moze miec cos z tym wspolnego. pozdrawiam
nie,Jop odchodzi
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując