Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3936
Stary 07.12.2009, 19:17
Marcelo to nasz chłop!
On identyfikuje sie wedlug mnie z Wisla.On daje naprawde z siebie wszystko. On naprawdę się cieszy grą i nie olewa meczów, on wie ze świetna gra moze zapracowac na transfer do lepszego zespolu. Bardzo czesto fajnie okazuje emocje po strzelonych bramkach. We wczorajszym meczu podobala mi sie atmosfera wsrod naszych grajkow. Widac jak sie cieszyli wszyscy z ej wygranej.
Chciałbym przeczytac z nim jakis wywiadzik...dawno z nim zadnego wywiadu nie widziałem.
Ostatnio edytowane przez qchar90 : 07.12.2009 o godz. 19:35.

Odpowiedz cytując