Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3657
Stary 07.12.2009, 19:16
Nie rozumiem , dla czego tak wyszydzacie słowa profesorka. Dobrze chłop gada ( z małymi wyjątkami )
Niech buduje swoją wiekopomną drużynę , niech inwestuje grube miliony , jak dla mnie to może nawet na księżyc lecieć. Daj mu Boże zdrowie i pieniądze .
Raptem cztery mecze w lidze wygrał , i już prosze , puchary będą . Ależ się chłop podpalił. Prawdziwy fascynat , prezes-kibol , zawsze mnie tacy bawili.
Derby wygrał i już musimy jego Craxę gonić , ma fantazję , trzeba mu to przyznać.
Tylko ja mam drogi "professore" prośbę. Nie gadaj nie fantazjuj tylko działaj !!!. , wywal tą kasę ( co tak u Cupiała niedawno wyśmiewałeś) , zbuduj swój "drimtim" , będziemy mieli dużą frajdę kibicowsko-spportową dokopując wam w prawdziwych , sportowych derbach. Na prawdziwym pełnym stadionie.... Najlepiej waszym
Odpowiedz cytując