Acapelo napisał(a):

|
1 Mnie się wydaje, że jeżeli Wisła pytała pół roku temu to chyba znaczy, że Bednarz też go chciał- to dla tych co płaczą że wywalili Bednarza itp...
|
dokładnie!
to w kwestii wszystkich wypowiedzi, że "ciekawe co to Skorża wymodził?..."
Jak dla mnie ten transfer mógłby zostać przeprowadzony tylko jeśli Pazdan byłby wolnym zawodnikiem. Bo płacić za niego pieniądze (pewnie niemałe) mija się z celem.
I ostatnie. Ciężko teraz wyrokować o formie Pazdana na tle Górnika, który jest w całkowitej rozsypce i atmosferę tam panującą mózna by opisać słowami: "Ratuj się kto może!"