|
1 Mnie się wydaje, że jeżeli Wisła pytała pół roku temu to chyba znaczy, że Bednarz też go chciał- to dla tych co płaczą że wywalili Bednarza itp...
2 Moim skromnym zdaniem jako rezerwowy się nadaje, bo nie sądzę, żeby to drewno dostawało u nas więcej niż 60tys Euro na sezon. Więcej kopaczowi tego pokroju płacić, to już lepiej dać szansę młodym.
Ale mogę się mylić...
Jak dla mnie można kupić, ale kontrakt musi być niski wynegocjowany, bo przecież koleś przyszedłby z myślą o siedzeniu na ławce i byciem zapchajdziurą.
|