Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16804
Stary 07.12.2009, 18:43
Najpierw piszesz...

Sopranos napisał(a):Wyświetl post
Bednarz wyleciał za swój własny "dorobek". Jego celem było to, aby jak najmniejszym kosztem sprowadzać wartościowych zawodników - nie udało się zbudować przynajmniej tak prowizorycznej jak obecnie siatki skautów, ostatnie transfery budziły wiele kontrowersji. Poza tym ciężko żeby go podwładny wysadził z konia.
By potem zganić innego użytkownika:

Sopranos napisał(a):Wyświetl post
No ok, fajnie jest przyjmować pozę klowna, bo generalnie czytanie tego tematu to przednia zabawa. Ale trzeba miec w tym umiar i przy okazji mierzyć trochę siły na zamiary, bo oczekujesz czegoś, co przy obecnej organizacji klubu niestety jest mało realne.
Pisząc o tym, że Bednarz wyleciał za "swój dorobek" i jego celem było budowaniem jak najmniejszym kosztem sam wszedłeś w buty klauna, który na dodatek chyba niewiele wie o tym co dzieje się w klubie.

Bez obrazy, ale widzę że niektórzy nadal mają na oczach klapki i do końca życia za wszystko co złe będą winić Bednarza.
Odpowiedz cytując