Sony Ericsson K750i - nie do rozj***nia (a ze to stary fon to pewnie i tani).
Filmik na potwierdzenie
http://www.youtube.com/watch?v=Z_j4JfYZ85o od 2 min sie zaczyna - jakieś dzieci robiły test ;]
A ja osobiście rzucałem nim na 10 metrów w gore i spadał na glebę, robiłem z niego śnieżkę i rzucałem itp ;] (skutki picia wódki)