Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16788
Stary 07.12.2009, 16:28
Sopranos napisał(a):Wyświetl post
Podejrzewam, że jednak nie wiesz co on prezentuje. Pazdan to najlepszy defensywny zawodnik Górnika w ciągu dwóch ostatnich rund. Banaś strzelał wprawdzie więcej bramek, ale w defensywie (odbiorze, kryciu) Pazdan prezentował się jednak lepiej. Wyjątkiem były jego początki w ekstraklasie, gdzie Chinyama go ośmieszył. Od tamtego czasu, a zwłaszcza od czasu powołań do reprezentacji, zrobił jednak spory postęp i na pewno jest opcją, pod warunkiem jednak, że będzie on uzupełnieniem kadry i obok niego będziemy mieć jeszcze jednego środkowego obrońcę, po którego w razie czego będzie można sięgnąć. Na ten moment i tak ten transfer wydaje mi się średnio prawdopodobny, więc póki co wstrzymałbym się z wypieprzaniem Skorży na zbity pysk. Poza tym szacunku nieco by się należało. Wypieprzać na zbity pysk, to mogliście trenerów, których praca doprowadziła Wisłę do 8 miejsca w lidze, a nie trenera, który 3 rok z rzędu zdobywa z nią mistrzostwo.
"Najlepszy w Górniku" - wybacz, ale to żadna rekomendacja. Zwłaszcza po transferach Kasperczaka Przypominam, że te "dwie ostanie rundy" Górnika to spadek z ligi oraz praktycznie przekreślenie własnych szans na awans. Faktycznie, CV ma powalające, to już Mączyński i Kowalski więcej zdziałali ( jeden gra już drugą rundę w ekstraklasie, drugi jest gwiazdą trzeciego w tabeli ŁKS-u ). No, ale oni nie zostali namaszczeni na "international level", oni muszą sami wszystko wywalczyć - włącznie z uwagą naszego menago.

A co od szacunku - ten sam właśnie Kasperczak więcej osiągnął, a mimo to zostawił w Wiśle masę piłkarskiego szrotu, którego kolejni dyrektorzy sportowi sukcesywnie się pozbywali przez następne lata. Bardzo mi się nie podoba, że Skorża ryjąc pod Bednarzem uzyskał podobną władzę co Kasperczak, ponieważ jego dotychczasowe wypowiedzi i działania w kwestiach transferowych uważam za mocno żenujące.

Powiedz mi, w czym Pazdan jest lepszy od Kowalskiego?
I po kiego grzyba kupować 22 letniego gościa, który jest słabszy od wszystkich potencjalnych konkurentów poza Jopem? Myślisz, że grzejąc u nas ławę będzie się rozwijał? Czy może raczej skończy jak kolejny Kwiek czy Kowalczyk, interes na którym klub straci tylko pieniądze.

P.S. Skorża zdobył na razie dwa mistrzostwa. Dopisywanie sobie "majstra" po jednej rundzie to jednak trochę żenada...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.12.2009 o godz. 17:20.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując