Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16787
Stary 07.12.2009, 16:12
to są tylko testy, ilu już takich było na testach i wracali do domu..więc nie rozumiem o co takie halo.
Nigdy zwolennikiem Pazdana nie byłem ale na ławke w sam raz, widziałem w tej rundzie parę meczy Górnika i był czesto jednym z najlepszych zawodnikow. Można mu dać szansę, watpie ze bedzie wymagal wielkiej pensji.
Kowalski mnie jakoś nie przekonuje swoją gra w Piascie.

Odpowiedz cytując