|
ale Wy jestescie dziwni ,psychiczni ****a... TO JEST NORMALNE ZE DO KLUBU PRZYCHODZĄ GOSCIE NA TRENINGI/TESTY..SĄ ZAPRASZANI... do takich klubów jak Arsenal i inne..oczywiscie to tylko dla przykładu..takich 18 latków przyjezdza setki i ich sprawdzają..99 na 100 wypierdalają spowrotem do domów i juz..a Wy robicie wielkie halo ze ten za mały tamten za czarny ****a..ogarnijcie sie wreszcie.. oni TYLKO TRENUJĄ..z Wisłą
|