|
na początek- panowie spokojnie...to są tylko testy jeżeli jest słaby to go nie kupią jak uznają że dobry też go nie kupią ;D trochę to ironiczne ale pewnie tak się to skończy.
Chciałbym jednak zauważyc, że zgodnie ze zmianami jakie zapowiadał skorża i reszta, Wisła miała powrócić to strategii transferowej z początku ery telefoniki. nie żeby coś ale pazdan idealnie do tego pasuje. Młody, w miare ograny, były "reprezentant international level" leo był jaki był, ale chyba aż tak się nie pomylił coś w tym pazdanie musi być.
Co do Serba...powodzenia ;D Jest młody, strzelał w juniorkach, tyle
|