szprotson napisał(a):

Kowalski NIGDY nie występował jako defensywny pomocnik.
Chłopak młody, ograny, oczywiscie ze jestem za.Idealny za Mauro, bo za Jopa to moze grać manekin nawet.
|
cały czas jestem pzrekonany, że Pazdan byłby na obronę szykowany, a na tej pozycji grał trochę w Górniku...