Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16774
Stary 07.12.2009, 15:30
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Kowalski NIGDY nie występował jako defensywny pomocnik.

Chłopak młody, ograny, oczywiscie ze jestem za.Idealny za Mauro, bo za Jopa to moze grać manekin nawet.
cały czas jestem pzrekonany, że Pazdan byłby na obronę szykowany, a na tej pozycji grał trochę w Górniku...
Odpowiedz cytując