|
Przypominam, że Pazdan był podstawowym zawodnikiem Górnika, który spadł z Ekstraklasy.
Obecnie gra w drużynie, która miała walczyć o awans do ekstraklasy a zajmuje 5. miejsce.
A poza tym na obronę wraca Kowalski.
To nie jest zawodnik, który zbawi Wisłę. Plusy jego kandydatury są takie, że na pewno nie będzie słabszy niż Jop a zdecydowanie tańszy.
Ja tam podchodzę z dystansem do tych rewelacji.
|