Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16771
Stary 07.12.2009, 15:27
Przypominam, że Pazdan był podstawowym zawodnikiem Górnika, który spadł z Ekstraklasy.

Obecnie gra w drużynie, która miała walczyć o awans do ekstraklasy a zajmuje 5. miejsce.

A poza tym na obronę wraca Kowalski.

To nie jest zawodnik, który zbawi Wisłę. Plusy jego kandydatury są takie, że na pewno nie będzie słabszy niż Jop a zdecydowanie tańszy.

Ja tam podchodzę z dystansem do tych rewelacji.
Odpowiedz cytując