szczebrzeszcz napisał(a):

|
ze tak się zapytam, duża jest rożnica między Pazdanem a Kowalskim?
|
Kowalski NIGDY nie występował jako defensywny pomocnik.
Chłopak młody, ograny, oczywiscie ze jestem za.Idealny za Mauro, bo za Jopa to moze grać manekin nawet.