Zahorski


Och**eliście

Toż to jest takie nieociosane drewo, że równać się on może tylko z Wasilukiem i Jakubem Dziółką.
Swoją drogą ciekawi mnie ten serb - młody chłopaczek - skąd przyszedł, czy miał wystepy w jakiś reprezentacjach młodzieżowych itp. Ma ktoś jakieś info na ten temat ?
Pazdan dobry pomysł, na ławkę idealny, szeroka kadra się zawsze przyda. Na pewno lepszy od Jopa.