MichauSzczu napisał(a):

A ja bym wzial Zahora , trzeba pamietac ze przed kontuzja przed tym fatanym sezonem dla górnika strzelił az 13 bramek w 1-wszej lidze, a jazda była po nim dlatego ze pojechał on a nie Brożek. Myślę że Zahr tez byłby niezły.
|
Niezły w czym przepraszam? W żonglowaniu dorodnymi pomarańczami?