Wyświetl pojedynczy post
spirit
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16763
Stary 07.12.2009, 14:49
MichauSzczu napisał(a):Wyświetl post
A ja bym wzial Zahora , trzeba pamietac ze przed kontuzja przed tym fatanym sezonem dla górnika strzelił az 13 bramek w 1-wszej lidze, a jazda była po nim dlatego ze pojechał on a nie Brożek. Myślę że Zahr tez byłby niezły.

Niezły w czym przepraszam? W żonglowaniu dorodnymi pomarańczami?
Feci quod potui faciant meliora potentes
Odpowiedz cytując