ze tak się zapytam, duża jest rożnica między Pazdanem a Kowalskim?
przecież ten pierwszy będzie trochę kosztował + dobra pensja jak na takiego młodego, a miał może z jeden dobry sezon
my juz takich zawodników wykreowanych przez media braliśmy...
jak na razie lepsi byli ci.... młodzi wyszukani Boguski, Małecki tu nawet można Kokoszkę dorzucić jakby niebyło był za darmo
czy nawet zagraniczny zaciąg
niestety u nas tak jest że po jednym przyzwoitym sezonie robi się z gościa mega talent
bardzo sceptyczny jestem do tego transferu
jezeli za kogoś z polskiej ligi mamy płacić gruba kasę to niech będzie to Bruno
