Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16762
Stary 07.12.2009, 14:47
ze tak się zapytam, duża jest rożnica między Pazdanem a Kowalskim?
przecież ten pierwszy będzie trochę kosztował + dobra pensja jak na takiego młodego, a miał może z jeden dobry sezon

my juz takich zawodników wykreowanych przez media braliśmy...

jak na razie lepsi byli ci.... młodzi wyszukani Boguski, Małecki tu nawet można Kokoszkę dorzucić jakby niebyło był za darmo
czy nawet zagraniczny zaciąg

niestety u nas tak jest że po jednym przyzwoitym sezonie robi się z gościa mega talent

bardzo sceptyczny jestem do tego transferu

jezeli za kogoś z polskiej ligi mamy płacić gruba kasę to niech będzie to Bruno
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 07.12.2009 o godz. 14:51.
Odpowiedz cytując