Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 07.12.2009, 13:59
Diaz nie zagra więc Łobo będzie grać od pierwszej minuty. Za Ćwielonga wstawiłbym Boguskiego od pierwszej minuty. Już kilka razy zagrał wchodząc z ławki, więc chyba zdrowy już.

Paradoksalnie mecz trudniejszy od dwóch poprzednich bo w Sosnowcu gramy padakę.
Odpowiedz cytując