|
Diaz nie zagra więc Łobo będzie grać od pierwszej minuty. Za Ćwielonga wstawiłbym Boguskiego od pierwszej minuty. Już kilka razy zagrał wchodząc z ławki, więc chyba zdrowy już.
Paradoksalnie mecz trudniejszy od dwóch poprzednich bo w Sosnowcu gramy padakę.
|