Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16757
Stary 07.12.2009, 13:55
Pazdan to taka zapchajdziura na środek obrony i def pomocnika, na ławkę w sam raz jeśli dużo nie zażyczął. Podobno w tej chwili jedyny z Górnika który nie zawodzi (tak kibice piszą) i w ostatnim meczu U-23 też się wyróżniał podczas tej kompromitacji z V-ligowcami Angielskimi. Trochę słaby psychicznie mnie sie zdaje. Leo lubił takie mameje bez wyrazu (patrz Łobo). Choć prawda taka że my potrzebujemy znacznie konkretniejszych transferów jeśli chcemy w grupach grać w Europie.
Odpowiedz cytując