|
Pazdan to taka zapchajdziura na środek obrony i def pomocnika, na ławkę w sam raz jeśli dużo nie zażyczął. Podobno w tej chwili jedyny z Górnika który nie zawodzi (tak kibice piszą) i w ostatnim meczu U-23 też się wyróżniał podczas tej kompromitacji z V-ligowcami Angielskimi. Trochę słaby psychicznie mnie sie zdaje. Leo lubił takie mameje bez wyrazu (patrz Łobo). Choć prawda taka że my potrzebujemy znacznie konkretniejszych transferów jeśli chcemy w grupach grać w Europie.
|