Wyświetl pojedynczy post
MichauSzczu
Banita
 
Od: 08.2009
Skąd: Shhu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#750
Stary 07.12.2009, 13:54
alborn1 napisał(a):Wyświetl post
A co sadzicie o tym stadionie w Zabrzu ?
Pewnie jakis projekt, projektu. Wstepna wersja itp itd. A stadion na projekcie jakich duzo.
Odpowiedz cytując